Polski Deutsch English Deutsch English Polski English Polski Deutsch
Powrót na stronę główną
Wsparcie funkcji zarządczych

W ramach wsparcia funkcji zarządczych proponujemy Państwu usługi typu CFO Assistance oraz Interim Managament.

 

CFO Assistance

 

CFO Assistance to szeroko rozumiana oferta wsparcia w obszarze finansów i rachunkowości, adresowana głównie do firm, które poszukują optymalnych rozwiązań w związku z planowanymi przedsięwzięciami, zmianami sposobu prowadzenia działalności oraz stosowanych rozwiązań informatycznych. Do podstawowych typów projektów realizowanych w formule CFO Assistance należą przejęcia i połączenia jednostek oraz implementacje nowych rozwiązań informatycznych, w przypadku których oferujemy Państwu weryfikację planowanych rozwiązań pod kątem ich zgodności z odpowiednimi regulacjami prawnymi i standardami. W ramach CFO Assistance proponujemy również bogatą ofertę konsultacji na tematy księgowe i podatkowe, w tym indywidualne konsultacje na dla ścisłego kierownictwa firmy (patrz również szkolenia, warsztaty i konsultacje indywidualne).

 

Interim Management

 

Interim Management to pomoc dla tych z Państwa, którzy ze względu na przyjęty model biznesowy lub nieobecność Dyrektora Finansowego, potrzebują bieżącej asysty w zakresie nadzorowania pionu finansowego (w tym procesów sprawozdawczych) lub wsparcia pozostałych funkcji zarządczych.

 

wróć

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.avanta-audit.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ