Polski Deutsch English Deutsch English Polski English Polski Deutsch
Powrót na stronę główną
Członkostwo w organizacjach
Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce
 
 
Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce (CCIFP) powstała z inicjatywy przedsiębiorstw francuskich w kwietniu 1994. Jest członkiem Unii Francuskich Izb Przemysłowo-Handlowych w Paryżu.
Izba zrzesza zarówno firmy francuskie, obecne na polskim rynku, jak i polskie, współpracujące z Francją.
Jednym z priorytetów strategii dalszego rozwoju Izby jest intensyfikacja działań zmierzających do poszerzenia współpracy z firmami polskimi.
 
Francuska Izba Przemysłowo-Handlowa w Polsce zrzesza większość firm francuskich obecnych w Polsce. Jej znaczenie zwiększa rola francuskiego kapitału w Polsce jako jednego z największych inwestorów zagranicznych. Skupia ona pierwszoplanowych aktorów życia ekonomicznego Polski w dużym stopniu przyczyniających się do wzrostu gospodarczego kraju.
Aktualnie Izba liczy ponad 330 członków działających w różnych sektorach. Występują wśród nich duże grupy, jak również małe i średnie firmy francuskie i polskie.

Za kontakty z Francuska Izbą Przemysłowo-Handlową w Polsce odpowiada partner AVANTA Grzegorz Warzocha.
 
X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.avanta-audit.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ