Polski Deutsch English Deutsch English Polski English Polski Deutsch
Powrót na stronę główną
Ocena projektów inwestycyjnych

Wiedza na temat szeroko pojętej wartości przedsiębiorstwa jest dziś nieodzownym elementem skutecznego funkcjonowania na rynku i podejmowania właściwych decyzji inwestycyjnych. Nasze wyceny sporządzane są na podstawie analizy sytuacji finansowej podmiotów gospodarczych i analizy ich otoczenia zewnętrznego.
Nasz zespół pomaga Klientom w procesie analizowania i wyceny potencjalnych przedmiotów transakcji w procesach fuzji i przejęć oraz w prowadzeniu rozmów z inwestorami. Dokonujemy wycen w procesie pozyskiwania finansowania. Przeprowadzamy analizy porównawcze możliwości pozyskania kapitału.

 

  • Opinie na temat finansowych warunków transakcji oraz ocena opłacalności projektów inwestycyjnych i wycena przedsiębiorstw

Niezależne wsparcie AVANTA w zakresie oceny opłacalności projektów inwestycyjnych i wyceny przedsiębiorstw pomaga naszym klientom w procesie analizowania opłacalności potencjalnych transakcji przejęć lub sprzedaży spółek.  Głównym celem przygotowywanych przez nas  ocen opłacalności  jest dostarczenie  naszym klientom niezależnej, obiektywnej opinii odnośnie właściwej ceny, jaką można zaoferować lub zaakceptować za dane przedsięwzięcia.

 

  • Procedury alokacji ceny nabycia oraz testowanie utraty wartości aktywów

Nasz zespół pomaga Klientom w określaniu wartości godziwej przedsiębiorstw, ośrodków generujących przepływy pieniężne oraz pojedynczych aktywów, w tym aktywów niematerialnych takich jak: marki/znaki towarowe, technologie, relacje z klientami, kontrakty czy know-how.

 

wróć

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.avanta-audit.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ