Polski Deutsch English Deutsch English Polski English Polski Deutsch
Powrót na stronę główną
Badania i przeglądy

Badania i przeglądy sprawozdań finansowych oraz pakietów konsolidacyjnych


Realizujemy projekty w zakresie badania i przeglądu sprawozdań finansowych podmiotów krajowych oraz  należących do międzynarodowych grup kapitałowych.

 

Obsługujemy firmy działające w branży produkcyjnej, handlowej oraz usługowej, w tym instytucje działające w sektorze finansowym, oraz jednostki samorządowe.

 

Naszym Klientom gwarantujemy zindywidualizowany plan obsługi dostosowany do skali działalności oraz zapewniamy stałą współpracę z zespołem biegłych rewidentów i konsultantów oraz ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy dla największych na świecie firm audytorskich i doradczych. 

 
Podstawowym produktem procesu badania lub przeglądu jest opinia lub raport biegłego rewidenta. W trakcie badania przygotowujemy również dodatkowe raporty oraz zalecenia i uwagi dla kierownictwa (list do Zarządu).

 

wróć

 

X

Uwaga! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Zgoda wyrażona na korzystanie z tych technologii przez www.avanta-audit.pl lub podmioty trzecie w celach związanych ze świadczeniem usług drogą elektroniczną, może w każdym momencie zostać zmodyfikowana lub odwołana w ustawieniach przeglądarki. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Polityka dotycząca cookies

AKCEPTUJĘ